Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Kategórie

Informácie

Nedávne články

Vibrátory

Kvalitné vibrátory pre Vaše potešenie za výhodné ceny podľa Vášho želania. Čo znamená vibrátor? Vibrátor je umelý penis so zabudovaným motorom, ktorý nám produkuje vibrácie.  Neváhajte si vybrať z vibrátorov rôznych materiálov, veľkostí, či tvarov. Široký výber xxl a realistické vibrátory, silikónové, klasické a vibrátory na bod G a prostatu. Za...

Kvalitné vibrátory pre Vaše potešenie za výhodné ceny podľa Vášho želania. Čo znamená vibrátor? Vibrátor je umelý penis so zabudovaným motorom, ktorý nám produkuje vibrácie.  Neváhajte si vybrať z vibrátorov rôznych materiálov, veľkostí, či tvarov. Široký výber xxl a realistické vibrátory, silikónové, klasické a vibrátory na bod G a prostatu. Zaujímavé We-Vibe vibrátory, CLose2You, Lelo, Svakon, Smile, a rôzne luxusné vibrátory. Najpredávanejšia erotická pomôcka sú vibrátory, či už tvrdšie so značne silnejšou intenzitou vibrácie, alebo silikónové a želé vibrátory, ktoré sú v okruhu žien veľmi obľúbené. Ak si neviete vybrať správny vibrátor, možno vám pomôže k rozhodnutiu nasledujúci článok Vibrátor, alebo dildo? Ponuka od pár eur až po luxusné za desiatky, stovky eur. Váš internetový Sexshop, ktorý Vás nesklame Zambo.sk.

Detaily

Počet produktov v kategórii: 74

Podkategórie

 • Gumové / Latexové...

  Vibrátory z latexu, alebo z gumy. Široká ponuka vibrátorov rôznych farieb, tvarov a veľkostí. klasické vibrátory, prevažne v tvare prirodzeného penisu so silnou vibráciou pre dokonalú rozkoš. Ale aký je rozdiel medzi gumovým a latexovým vibrátorom? Gumové vibrátory sú pevnejšie a vibráciu vedú lepšie. Latexové vibrátory sú ohybnejšie a mäkšie ako gumové vibrátory.

 • Perličkové & s ramenom...

  Perličkové & s ramenom na klitoris

 • Bod G & prostata

  Bod G ženy & Prostata

  Bod G je erotogénnou zónou žien o ktorej sa veľa diskutuje no jej existencia nebola nikdy preukázaná. U niektorých žien stimulácia tejto oblasti vedie k rýchlemu a silnému orgazmu. Vibrátory na bod G sú špeciálne zakrivené tak, aby dosiahli tento bod a tak úspešne ženu doviedli k orgazmu. Vibrátor Bodu G môžete použiť pri hrách s partnerom, alebo pri masturbácii. Okorente si predohru, dosiahnite niekoľkonásobný orgazmus.

 • Želé, silikónové

  Želé, silikónové

 • Vibrátory klasické...

  Klasické (tyčové vibrátory)

  Klasika vhodná pre každú ženu. Čo vedia klasické vibrátory najlepšie? No predsa vibrovať. V ponuke internetového sexshopu zambo.sk nájdete vibrátory rôznych tvarov, farieb, materiálov, s možnosťami regulácie vibrácií. Vibrátory so zabudovanou batériou, ale taktiež na klasické batérie. Neváhajte a zakúpte si Váš vibrátor ešte dnes. Vhodné aj ako darček pre partnerku, manželku, priateľku.

 • LELO vibrátory

  LELO vibrátory

  LELO je svetovým designovým lídrom na výrobu značkových erotických pomôcok. Značka vznikla v roku 2003 v Štokholme a stala sa známou vďaka kvalite, kreatívnemu dizajnu a inováciám. Zaviedli tradíciu založenú na kvalite, na nečakaných inováciách a na úplnej odlišnosti od všetkého a všetkých ostatných. Produkty značky LELO patria medzi luxusné kúsky, ktoré prinášajú radosť miliónom ľudí po celom svete. Vyrábajú tie najrafinovanejšie, najluxusnejšie a najznámejšie objekty túžby vo svete. V našom sexshope si možete zakúpiť aj produkty tejto svetoznámej značky.

 • We-Vibe vibrátory

  We-Vibe vibrátory

 • Realistické vibrátory

  Realistické vibrátory

  Dokonalá kópia skutočného penisu! Niektoré dámy poriadne vzruší už len pohľad na tento realistický vibrátor, ktorý je vyrobený s cieľom čo najreálnejšie napodobniť penis či už materiálom, tvarom. 
  V tejto sekcii nájdete vibrátory, ktoré sa čo najvernejšie podobajú reálnym penisom, sú vyrábané z materiálov, ktoré sa pocitovo približujú reálnej pokožke. Vyberte si z našej širokej ponuky realistických vibrátorov s ktorými budete mať pocit akoby ste mali reálny penis.
 • Smile vibrátory

  Smile vibrátory