Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Kategórie

Informácie

Nedávne články

Erotické hračky

Erotické hračky

Počet produktov v kategórii: 77

Podkategórie

 • BDSM / Extrémna erotika

  BDSM

  BDSM je spoločným názvom širokého okruhu sexuálnych praktík a správania. Princípom BDSM je dominantný partner, ktorý si skrotí svojho otroka. V našom sexshope nájdete množstvo pomôcok za pomoci, ktorých môžete uspokojiť vaše najtajnejšie požiadavky a túžby. V ponuke BDSM pomôcok nájdete putá, guličky do úst, reťaze, štipce, masky, rôzne viazania a putá, plachty, bičíky a plácačky, parafínové sviečky taviace pri nízkej teplote, či erotický nábytok ako rôzne hojdačky, vankúše na sex, tyče, vibračné sedačky alebo pomôcky na elektro sex. Okoreňte si svoj partnerský život a využite niektoré pomôcky k BDSM. Putá, či maska na oči, okorení váš sexuálny život a prinesie nový vietor do partnerského života.

 • Erotické pomôcky pre ženy

  Erotické pomôcky pre určené pre ženy. V ponuke nájdete erotické pomôcky ako venušine guličky, pomôcky na dráždenie klitorisu, stimulátor klitorisu, vibračné vajíčko. Dámy doprajte si rozkoš s erotickými pomôckami z ponuky nášho sexshopu. Erotické pomôcky z rôznych materiálov, rôznych veľkostí a v rôznych cenových hladinách od lacných až po luxusné erotické pomôcky. Každá si tu nájde vhodný produkt s ktorým bude spokojná. Erotické pomôcky z tejto kategórie sú taktiež vhodným darčekom pre kamarátky, priateľku, či manželku. Prajeme príjemné nakupovanie.

 • Dildo / Dildá

  Dildá spolu s vibrátormi patria medzi najpoužívanejšie erotické pomôcky. Dildo je napodobenina penisu, bez motorčeka, teda nevibruje. V ponuke nášho sexshopu Zambo nájdete tie narôznejšie dildá, rôznych veľkostí, farieb a materiálov. Z materiálov máme v ponuke gumové, silikónové, želé dildá. Zaujímavé sú realistické dildá a pri spoločných hrách využijete pripínacie dildá. Vyberte si z našej ponuky.

 • Pripínacie pomôcky

  Pripínacie pomôcky

 • Extra hračky na predohry

  Extra hračky na predohry

 • Análne dráždenie

  Análne dráždenie