Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Kategórie

Informácie

Nedávne články

BDSM / Extrémna erotika

BDSM

BDSM je spoločným názvom širokého okruhu sexuálnych praktík a správania. Princípom BDSM je dominantný partner, ktorý si skrotí svojho otroka. V našom sexshope nájdete množstvo pomôcok za pomoci, ktorých môžete uspokojiť vaše najtajnejšie požiadavky a túžby. V ponuke BDSM pomôcok nájdete putá, guličky do úst, reťaze, štipce, masky, rôzne via...

BDSM

BDSM je spoločným názvom širokého okruhu sexuálnych praktík a správania. Princípom BDSM je dominantný partner, ktorý si skrotí svojho otroka. V našom sexshope nájdete množstvo pomôcok za pomoci, ktorých môžete uspokojiť vaše najtajnejšie požiadavky a túžby. V ponuke BDSM pomôcok nájdete putá, guličky do úst, reťaze, štipce, masky, rôzne viazania a putá, plachty, bičíky a plácačky, parafínové sviečky taviace pri nízkej teplote, či erotický nábytok ako rôzne hojdačky, vankúše na sex, tyče, vibračné sedačky alebo pomôcky na elektro sex. Okoreňte si svoj partnerský život a využite niektoré pomôcky k BDSM. Putá, či maska na oči, okorení váš sexuálny život a prinesie nový vietor do partnerského života.

Detaily

Počet produktov v kategórii: 9

Podkategórie

 • Bičíky / Korbáče /...

  Bič, Korbáče a plácačky, erotické produkty pre vaše erotické hry. Bič je najrozšírenejšia spanking pomôcka, ale taktiež výborný doplnok, slúžiaci k spestreniu obyčajných sexuálnych večerov. Partner vás neposlúcha? Potrestajte ho v spálni. V ponuke nájdete rôzne BDSM pomôcky, bič, paličky, plácačky a iné. Rôzne veľkosti a typy bičov a plácačiek. 

 • Masky / Guličky do úst

  Maska, guličky do úst, latexová maska. Veľký výber rôznych druhov masiek, guličiek do úst. Maska na oči, maska na tvár, latexové masky. Všetko pre vaše sexuálne hry. Oživte a okoreňte svoj sexuálny život s produktami z tejto kategórie.

 • Reťaze / Štipce /...

  Reťaze, štipce, krúžky, manžety. Všetko pre potešenie pri vašich erotických hrách nájdete v našej ponuke. Na bradavky máme štipce, závažia, reťaze a mnoho iného. Komplexný eshop pre dospelých - Sexshop Zambo.sk

 • Elektro sex

  Elektro sex je vraj vrcholom, ale pre mnohých nepredstaviteľná predstava. Ide o nové sexuálne dobrodružstvo, ktoré si môžete perfektne užiť a môže byť veľmi príjemné. Elektro sex patrí medzi netradičné sexuálne praktiky a je spájaný s BDSM sexom, ale často je elektrosex využívaný ako samostatná sexuálna praktika. Produkty pre elektro sex používajú elektrické impulzy, ktoré sú prenášané do tela. Elektrosex môže mať množstvo podôb. V tejto kategórii nenájdete len produkty určené pre elektrosex ale aj iné používané pri rôznych praktikách. Na svoje si prídu nielen priaznivci SM hier, ale aj tý, ktorý chcú trochu experimentovať.

 • Putá / Bondage / Viazanie

  Bondage - Putá a rôzne druhy viazania rúk a nôh. Široká ponuka produktov pre vaše erotické hry. Okoreň si svoj sexuálny život, oživte partnerský vzťah erotickou hrou. Tie najrôznejšie druhy viazaní nájdete len u nás. Putá na ruky, putá na nohy, viazanie o krk, putá a viazania na celé telo. Bondage patrí medzi obvyklé BDSM praktiky. Je to technika, ktorá sa používa na obmedzenie pohyblivosti partnera. Môže ísť len o symbolického znehybnenie pri erotických hrách až po totálne znehybnenie. Erotické využitie zväzovania – bondage

 • Erotický nábytok /...

  Erotický nábytok, prístroje, tanečná tyč, či sex hojdačka, alebo vibračná sedačka lásky. Tak s hojdačkou si naozaj užijete chvíle vo dvojici. Sex hojdačka vás dostane. Alebo chcete predviesť partnerovi striptíz? Máme pre vás tanečné tyče, pole dance tyče. Alebo niečo len pre ženy? V tom prípade máme pre vás vibračnú sedačku lásky, ktorá si získa každú ženu. Erotický nábytok, ktorý využijete s partnerom, alebo aj sama. Niečo netradičné, niečo nové a pritom veľmi zaujímavé. To je erotický nábytok v tejto kategórii.

    

 • Plachty / Parafínové...

  Plachty, poťahy a parafínové sviečky. Plachty využijete napríklad pri klzkých masážnych, alebo penových hrách, olejovom sexe, keď nechcete aby zostali fľaky na posteľnej bielizni. Tak isto aj obliečky na vankúš, či poťah na prikrývku. Parafínové sviečky využijete pri erotických hrách, Ideálny doplnok S/M hier, alebo len na spríjemnenie intímnych chvíľ.
   V ponuke parafínové sviečky rôznych farieb a veľkostí.