Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Kategórie

Informácie

Nedávne články

1. Ako je zabalená zásielka?

Zásielky od nás sú zabalené 100% diskrétne v kartónovej krabici, alebo bublinkovej obálke tak, aby nebolo možné identifikovať čo sa v zásielke nachádza. Na obálke, kartóne nie je uvedený ani názov e-shopu a tým pádom nikto nevie čo ste si objednali.

2. Koľko zaplatím za poštovné?

U nás získate doručenie kuriérom DPD pri nákupe nad 40 eur zdarma.

Pri nákupe do 40 eur je doručenie kuriérom DPD 3.90 eura.

3. Ako môžem zaplatiť?

Môžete zaplatiť prevodom na účet - Bankový prevod = 0 eur poplatok

Môžete zaplatiť dobierkou - Dobierka = 1 euro poplatok (kuriérovi môžete platiť hotovosťou, alebo kartou) 

4. Vernostný program?

Vernostné body sú prideľované na základe ceny produktu. Počet vernostných bodov za každý produkt je uvedený pri detaile produktu. Vernostné body vám budú pridelené po prevzatí Vašej objednanej zásielky. Vernostné body si môžete kedykoľvek zmeniť na zľavový kupón vo vašom zákazníckom účete a kód kupónu použiť pri objednávke priamo v košíku. Minimálna nazbieraná hodnota bodov pre použitie a zmenu na zľavový kupón musí v minimálnej hodnote 1 euro. Vernostné body môžu zbierať len registrovaní zákazníci. Pri objednávke bez registrácie Vám body nebudú pridelené. 

5. Ako vybrať vibrátor, či dildo? Aký je v tom rozdiel?

Niektorí z nás si stále pletú dildo s vibrátorom, preto si to na začiatok upresníme, aby sme sa mohli lepšie rozhodnúť. Obe erotické pomôcky poskytujú niekoľko výhod, pre ktoré je dobré ich vyskúšať a tiež si povieme podľa čoho a ako si vybrať správne erotickú pomôcku. Viac čítajte tu