Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

6959633100370

U vás do 4 prac. dní

Nový produkt

5 položky

SVAKOM Lucas vibrator (black)

111,82€

-24%

84,98€ s DPH

Znížená cena

Nákupom tohto produktu získaš 84 vernostných bodov. V nákupnom košíku máš spolu 84 bodov a môžu byť zmenené na zľavu 0,84€.


SVAKOM - LUCAS LONG LASTING VIBRATOR BLACK

Lucas je vibrátor s mimoriadne dlhou dobou používania na jedno nabitie - až 48 hodín. Jemné a zmyselné telo Lucasa je vyjadrením rafinovanosti pôvabu a zmyselného dizajnu. V silikónovom tele vibrátora sú 2 nezávislé motorčeky, vďaka ktorým stimuluje súčasne váš bod G aj klitoris. Inteligentný dizajn. 5 rýchlostí a 8 vibračných režimov. Nabíjateľný, poskytuje až 48 hodín nepretržitého potešenia. Všetky použité materiály sú zaradené k 100% certifikovaným zeleným technológiám. Lucas vás nikdy neodmietne, keď ho oslovíte k spoločným intímnym hrám. 

Parametre produktu: ♥ Vibrátor s najdlhšou dobou používania na svete  ♥ SVAKOM inteligentný program  ♥ Dva nezávislé motoročky určené na dokonalú internú aj externú stimulácíu (duálnu rozkoš) ♥ Zelené technológie ♥ Mimoriadne tichý chod - takmer bez zvuku  ♥ Nabíjateľný

  • ♥ Materiál: Zdraviu bezpečný silikón 
  • ♥ Rozmery: 100x88x38mm
  • ♥ Hmotnosť: 190 g
  • ♥ Kapacita batérie: 2200mAh
  • ♥ Typ batérie: Polymer lithium 
  • ♥ Doba nabíjania: 2,5 hodiny
  • ♥ Doba používania: 48 hodín
  • ♥ Vodeodolnosť: odolný voči opláchnutiu 
  • ♥ Počet vibračných režimov: 8

SVAKOM INTELIGENTNÝ PROGRAM: Inteligentný program začína pomaly, pulzujúc, zvádzajúc užívateľku a pozívajúc ju na cestu intimitou. Po pomalom pulzujúcom začiatku sú pulzácie rýchlejšie a zoberie vás na miesta, o ktorých by ste si nikdy nemysleli, že sa tam prostredníctvom erotickej pomôcky dostanete. Už po niekoľkých minútach sa ocitnete na hranici extázy a len vy sa rozhodnete, či chcete pokračovať s inteligentným programom, alebo si sami určíte program potešenia. Rozhodnutie je len na vás.

Luxusný vibrátor SVAKOM je obalený do jemného silikónu, preto používajte výhradne lubrikanty na vodnej báze

Recenzie

Napíš svoj názor

SVAKOM Lucas vibrator (black)

SVAKOM Lucas vibrator (black)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):