Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Vibrátory značky LELO, mercedes medzi vibrátormi.

Vibrátory značky LELO, mercedes medzi vibrátormi.

Firma LELO je celosvetovo známou značkou. Vyrábajú tie najkvalitnejšie luxusné erotické pomôcky a doplnky s ktorými si užijete pri erotických hrátkach. Pri značke LELO máte istotu kvality, nezávadnosti, spoľahlivosti a zaujímavých dizajnových tvarov. Nechajte sa okúzliť LELO vibrátormi, ktoré vás dovedú k nepoznanej rozkoši a prebudia vášeň. Žiadnej žene, ktorá túži po nových erotických zážitkoch by produkt značky LELO nemal chýbať v nočnom stolíku.

Niektoré produkty značky Lelo:

Stimulátor na klitoris LELO SIRI 2 MUSIC VIBRÁTOR
Elegantný a zmyselný SIRI z produkcie LELO je najvýkonnejší masážny prístroj všetkých čias. Šikovne navrhnutý pre masáž klitorisu a celého tela. Skrýva výkonný motor s ktorým sa Vám dostane extra vzrušujúcich vibrácií. Ovláda sa pomocou mikroprocesoru a môžete si vybrat zo šiestich stimulačných programov. Ergonomicky tvarované telo poskytuje silné a veľmi diskrétne chvenie.

Vibrátory LELO SIRI (klikni)

Vibrátor Lelo Mona
Ide o vysokokvalitné, veľmi obľúbené výrobky. Výhodou vibrátorov Lelo Mona je anti-alergický medicínsky silikón takže je skutočne vhodný pre každú ženu a nemusíte sa obávať prípadných alergických reakcií. Medzi výhody vibrátoru Lelo Mona patria: 100% bezpečný medicínsky silikón, vysokokvalitné materiály a spracovanie, nepotrebuje batérie – je nabíjateľný, 6 vibračných módov, zabalený v peknom luxusnom balení – vhodný ako darček

Vibrátory LELO MONA (klikni tu)

Vibrátor Lelo Billy:
LELO BILLY je luxusný a tiež univerzálny vibrátor, ktorý je vhodný k vaginálnym aj análnym hrátkam. Vhodný pre ženy aj mužov. Obľúbite si jeho zamatovo hebký povrch a taktiež reguláciu intenzity a niekoľko pulzných programov. Vhodný na chvíle, keď ste sama, ale taktiež ho využijete pri erotických predohrách vo dvojici.

Vibrátory LELO BILLY (klikni tu)

Vibrátor Lelo Mia
Vibrátor Lelo Mia je pre každú ženu, ktorá hľadá luxusný vibrátor za rozumnú cenu. Ide o najlacnejší vibrátor od výrobcu LELO. Vyzerá veľmi pekne a stimuluje bod G a klitoris. Poskytuje vibrácie a pulzné programy.

Vibrátory LELO MIA (klikni tu)

Vibrátor Lelo Gigi
Hľadáte luxusný vibrátor s neobvyklým tvarom, ktorý umožňuje maximálne dráždenie? Tak tento vibrátor je pre Vás. Vďaka jeho tvaru dokážete stimulovať bod G a klitoris. Regulovateľné vibrácie a pulzné programy pre dokonalý zážitok. Je vodotesný takže je vhodný aj na hrátky vo vani.

Vibrátory LELO GIGI (klikni tu)

Ak si chcete pozrieť celú ponuku produktov LELO kliknite sem -Vibrátory LELO

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: