Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Ako prekvapiť chlapa v posteli?

Ako prekvapiť chlapa v posteli?

Ak si chcete byť istá, že váš muž bude zakaždým v posteli úplne spokojný, toto musíte skúsiť. Nemôžete očakávať, že si ľahnete rozkročíte nohy a on zapadne celý šťastný. Skvelý sex vyžaduje prácu oboch. Takže urobte niečo pre zlepšenie kvality svojho sexuálneho života a prekvapte svojho partnera? Máme pre Vás pár nápadov a typov.

...Obaja sa psychicky uvoľnite, môžete dosiahnuť plnší orgazmus.

Uvoľnite sa, zapáľte si sviečku, vonnú esenciu, pustite hudbu. Dajte všetko dohromady tak, aby ste sa cítili dobre a uvoľnene. Zapájajte sa. Dotknite sa ho a hlaďte ho. Buďte aktívna.

...Hovorte o svojich fantáziách.

Porozprávajte sa spolu o Vašich erotických myšlienkach, predstavivosti a pokúste sa niečo spoločne zrealizovať. Majte však na pamäti, do ničoho sa nenútiť!

...Zaviažte si oči, alebo ich zaviažte jemu. 

Týmto spôsobom bude ťažšie predvídať ďalší pohyb milenca. Vzbuďte v ňom ešte väčšiu túžbu.

...Vstúpte do spálne s erotickou pomôckou, vibrátorom, alebo niečím iným.

Neváhajte obetovať trochu času, prezretiu si ponuky sexshopu a niečo vybrať. Tam nájdete množstvo erotických pomôcok, ktoré prinesú radosť nielen Vám, ale aj Vášmu partnerovi. Váš partner bude určite za. Možno zistíte, že Vám obom to prinesie veľkú radosť, bez ohľadu na to, či pôjde o vibrátory, dildá, alebo rôzne iné erotické hračky. Zaujímavou erotickou pomôckou, ktorá poteší a užijú si ju obidvaja partneri, môže byť napríklad niečo z ponuky erotického nábytku. Ak ste hanblivá a neodvážite sa zakúpiť si pomôcku v kamennom sex shope neváhajte si ju objednať cez internet, kde máte zabezpečenú diskrétnosť.

...Počas orálneho sexu sa netvárte ako by ste mu robili láskavosť.

Správajte sa tak ako by ste chceli, aby sa on správal. Upútajte jeho pozornosť, ukážte nadšenie. Potom čo to urobíte pre partnera, ktorého milujete, urobí on to isté pre Vás. Takže sa snažte. Ak uvidí, že sa snažíte a robíte to dobre, bude v siedmom nebi.

...Zakúpte si erotickú spodnú bielizeň a urobte pre neho striptíz.

Vonné sviečky, tichá hudba, sexy žena v košieľke, spodnom prádle. Tancujte, ale nenechajte sa ho vrhnúť na Vás hneď. Nech pociťuje napätie a vzrušenie. Podpichujte ho pohybmi, tancujte blízko pri ňom, ale nenechajte ho sa Vás dotknúť, až kým sa úplne nevyzlečiete. Erotickú bielizeň na takéto príležitosti nájdete v kategórii dámske oblečenie

...Opýtajte sa ho, či by chcel vidieť, ako masturbujete.

Niektorí chlapci na to myslia často. Aby ste nebola prekvapená odpoveďou na túto otázku. Odpoveď na túto otázku bude na deväťdesiat percent kladná. Dotknite sa vášnivo a nežne. Na túto malú šou, môžete využiť aj erotickú pomôcku, vibrátor, či dildo, prípadne iné z hračiek  a bude to ešte vzrušujúcejšie.

...Hovorte mu, čo sa vám páči v posteli

Aké polohy, ktoré vám prinášajú najviac potešenia, ako a kde si prajete, aby sa Vás dotýkal a pohladil. Hovorte s ním v posteli, aby zrýchlil alebo spomalil, nasmerujte mu ruku na správne miesto. Majte však na pamäti, že všetko s mierou, aby sa náhodou neurazil. Mohol by si myslieť, že nie je dosť dobrý. Nech je to tak s citom.

Súvisiace príspevky: