Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Erotické pomôcky pri sexe a ich údržba

Erotické pomôcky pri sexe a ich údržba

Aby sex  nezačal byť nudným, aby neprebiehal  v dvoch polohách, ktoré striedate dookola, chce to zmenu. Prečo? Ak by ste denno, denne zjedli rovnakú čokoládu, rýchlo by vás prešla chuť. Rovnako je to aj so sexom. A preto sú tu erotické pomôcky rôznych druhov. Pokiaľ ste si ich už obľúbili pre blahé pocity, tak rozhodne čítajte. Máme tu  praktické tipy pre vás.

Údržba je základ

Aby vaše erotické pomôcky z rôznych materiálov vydržali a aby prispievali len k vašej rozkoši a nie k zdravotným problémom, tak sa musíte o ne poriadne starať. Keď si vibrátor, či dildo prinesiete domov, očistite ho vlažnou vodou a utrite do sucha (pozor, aby sa voda nedostala k batériám, radšej ich predtým vyberte). Akonáhle ich začnete používať, dostanú sa do styku nie len s lubrikačným gélom, ale tak isto aj s vaginálnym sekrétom a prípadne so spermiami. Je preto dôležité riadne vyčistenie a dezinfekcia. Práve tieto kroky vám zaručia, že váš sex bude bezpečným v rámci pohlavných infekcií a iných komplikácií. Skvelú variantu ochrany predstavuje tiež prezervatív, ktorý môžete natiahnuť na dildo, alebo vibrátor, čím si uľahčíte následnú údržbu. Aj tak ale doporučujeme mať v dezinfekční prostriedok. Erotické pomôcky, ktoré čo najvernejšie kopírujú ľudskú kožu (umelé vagíny, masturbátory) po vypláchnutí a dezinfekcii ošetrite tiež špeciálnym púdrom. Práve jeho aplikácia zaistí, aby nedochádzalo k vzájomnému zlepeniu. Než pomôcku odložíte do obalu, uistite sa, že je zbavená vlhkosti. Tak zabránite rozmnožovaniu baktérií.

Ak vás zaskočí chuť na sex behom menštruácie

Nemusíte sa prekonávať, keď vám podbruško vibruje túžbou a zároveň máte periódu. Partner naviac už nemusí pri styku zatvárať oči, aby nevidel niečo, čo vidieť nechce. Tu vám pomôžu tampóny Soft tampón

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: