Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Mangán prispieva k sexuálnej túžbe oboch partnerov

Mangán prispieva k sexuálnej túžbe oboch partnerov

Mangán je prvok potrebný pre správnu funkciu tela. Nepotrebujete veľké množstvo, ale stojí za to obohatiť svoj jedálniček s výrobkami, ktoré ho obsahujú. Pomôže tiež k zlepšeniu vášho sexuálneho života.

Za čo je zodpovedný mangán

Mangán má antioxidačné účinky a je zodpovedný za správne fungovanie nervového systému a kostí. Tiež pôsobí ako sexuálne afrodiziakum teda zvyčajne veľké množstvo tohto prvku. Nájdeme ho v morských plodoch, orechoch a tofu. Prvým krokom pri sexuálnych poruchách mužov by nemalo byť užívanie práškov a tabletiek ako napr. Kamagra, ale zmeniť svoje stravovacie návyky. Nadbytok mangánu za normálnych okolností nie je možný, pretože jeho prebytok je z tela vylučovaný a telo vstrebe len toľko, koľko potrebuje. Tiež pozitívne ovplyvňuje dobrú náladu, kožu, vlasy a trávenie.

Nedostatky mangánu

V prípade nedostatku mangánu, problémy s libidom (sexuálnou túžbou) sú posledné na zozname porúch o ktoré sa treba starať. Všeobecne spôsobuje únavu a skleslosť, čo priamo ovplyvňuje milostné laškovanie. Kosti sú menej tvrdé a začnú sa deformovať. Pokožka sa stáva suchou a popraská, vlasy začnú vypadávať. Doplnenie tohto prvku je veľmi dôležité. Môžete sa rozhodnúť pre vitamínové tablety, alebo pre bežné výrobky obsahujúce mangán. Obsahuje ho karfiol, brokolica, špenát, rôzne druhy orechov ako vlašské orechy, mandle, kešu a pistácie, tekvicové jadierka, chia, sezamové, ľanové a slnečnicové semená. Predávkovanie nastane, keď kontakt so prach a dym obsahujúci mangán. V potrave je mangán úplne neškodný.

K vyššej sexuálne túžbe vám môžu dopomôcť aj erotické pomôcky z našej ponuky. Napríklad také dildá, či vibrátory môžete využiť spolu s partnerom pri predohre a tak si okoreniť spoločné chvíle a vyhnať nudu z postelí.  

Súvisiace príspevky: