Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

6 dám sa priznalo, po čom ženy túžia v posteli

6 dám sa priznalo, po čom ženy túžia v posteli

Na tému po čom ženy túžia v posteli by mohli chlapi viesť siahodlhé debaty a na konci by neboli o nič múdrejší. Platí sto ľudí, sto chutí a u nežnejšieho pohlavia to je ešte exponenciálne umocnené. A prečo sa to jednoducho neopýtať? Dámy sa veľmi rady podelia o svoje túžby a tajné priania, najmä keď ide o nočný tanec v spálni. Prinášame vám skutočné odpovede láskychtivých žien.

1. Viac orálneho sexu

"Muži milujú, keď im to robíme ústami. Čo si však neuvedomujú, že aj nám sa orálny sex páči. Predovšetkým keď chlap vie, ako na to. Bozkami nech prejde od krku až tam dole, to je naozaj sexy."

Bronislava V.

2. Dlhšia predohra

"Mám veľa kamarátok, ktoré majú predohru radšej, než samotný sex. Veľa mužov totiž túto časť zanedbáva, prípadne ju odbaví prirýchlo. Páni, máte šikovné ruky a jazyk, využite ich na maximálne vydráždenie svojich partneriek, od toho tam sú!"

Alica D.

3. Očný kontakt

"Zbožňujem, keď sa chlap dokáže pozrieť žene hlboko do očí. Je to oveľa intímnejšie a príjemnejšie, než len mechanické prirážanie. Sex sa tak stáva vášnivým milovaním, nie len rutinnou záležitosťou."

Erika P.

4. Pomalé zobliekanie

"Ak by som mala za seba povedať, po čom ženy túžia, tak ja milujem pomalé zobliekanie. Strhnúť zo mňa šaty a rovno na vec, to vie každý, ale ja som si to sexy spodné prádlo nekúpila pre nič za nič. Navyše postupná gradácia ma neskutočne vzrušuje."

Saša K.

5. Hravé experimenty

"Takmer každý chlap to chce iba na misionára. Sú aj iné polohy! Nech ma vezme na ruky, položí na kuchynský pult a spraví mi to tam. Milujem, keď ma udrie po zadku, nežne potiahne za vlasy alebo mi zviaže ruky. Nechcem pri sexe zaspať..."

Lucia N.

6. Vzdychy a stony

"Aj my chceme počuť chlapov vzdychať, stonať. Rada počujem, že sa to partnerovi páči, že si to užíva. Ak je celý čas ticho, odkiaľ mám vedieť, že je vôbec duchom prítomný?"

Simona R.

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: