Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Týždenný sex rozvrh

Týždenný sex rozvrh

     Existuje jedna vec na svete, ktorú majú rovnako radi žena aj muži. Žiadne prekvapenie, je to sex. Väčšina ľudí ho zaradila do zoznamu priorít ale čo sa deje v skutočnosti?

     Do popredia sa dostala práca, varenie, staranie sa o deti, nakupovanie, hranie hier, stretávky s priateľmi.....Áno, všetko sú to dôležité veci ale tým je aj sex. Spaľuje kalórie, znižuje riziko rakoviny prostaty, uvoľňuje endorfíny čím zlepšuje vašu náladu a pomáha vám relaxovať. Ale azda to najdôležitejšie, posilňuje váš vzťah ( a to vedie k ďalšiemu sexu). Pripravili sme pre vás akýsi plán s nápadmi na budúci týždeň plný sexu. 

Pondelok: Sex na uvoľnenie

     Prvý deň v týždni je vždy plný stresu a napätia, čo je spôsobené návratom do roboty po víkende. Počkajte asi hodinu po večeri, keď už budete mať čas na odpočinok. Začnite partnerke masírovať jej krk a plecia, kým sa dostatočne neuvoľní. Potom sa zamerajte na jej nohy, hlavne vnútornú stranu stehien aby bol relax kompletný. V tomto bode ste už iba krôčik od jej klitorisu, kde určite uvíta vaše prsty.

Utorok: Rýchlovka pred večerou

     Skôr než si naplníte brušká, dajte si dlhý, vlhký, romantický bozk. Pritlačte ju jemne ku kuchynskej linke. Keď sa vám začne roztápať v naručí, zdvihnite jej sukňu a položte ju na kuchynský pult. Po večeri sa určite nebudete hádať, kto umyje riady.

 

Streda: Pohoda pred telkou

     Vyberte si obľúbený film a spravte si pohodlie ako v kine. Správny moment nastáva, keď skončí film ale môžete začať aj skôr. Vzájomne sa začnite hladkať a postupne prejdite na intímne partie. Doprajte si orgazmus iba za pomoci rúk. Takéto radovánky môžu byť lepšie ako klasický sex.

Štvrtok: Lenivý sex

     Osprchovaný, umyté zuby, parfum, posteľ. Pritúľte sa k partnerke zozadu, do polohy dvoch lyžičiek. Svojou rukou sa zľahka začnite pohybovať po jej trupe, boku až sa dostanete k nohám. Keď sa bude jej dýchanie prehlbovať presuňte svoje prsty medzi jej nohy. Potom stačí iba zozadu zľahka zasunúť. S minimálnou námahou a bez slov si užívajte sex.

Piatok: Sex po návrate domov

     Spravte si v piatok nejaký program vonku, napríklad stretnutie s priateľmi, kino, večera. Nečakajte, kým prídete domov! S bozkávaním a dotykmi začnite už počas príchodu domov v aute alebo na chodbe. Môžete začať rozopínať jej blúzku vo vstupnej hale. Do spálne sa už nedostanete a budete si užívať už v obývačke na koberci.

Sobota: Sex v sprche

     Spravte si spoločný športový program, napríklad squash alebo sa choďte korčuľovať, behať...Športom sa uvoľňujú endorfíny, čo zlepšuje našu náladu. Po návrate zamierte do sprchy. Vzájomne sa namažte sprchovým gélom a potom dôkladne umyte všetku penu. Namiesto podávania uterákov sa pustite do orálneho dráždenia, veď škoda nevyužiť čerstvo umyté vlhké telá.  

Nedeľa: ranný sex

     Nedeľa je dňom oddychu a to treba patrične využiť. Po tom ako ste sa zobudili, vyčistili si zuby a vypili pohár vody, vyzlečte sa a zamierte späť do postele. Netreba s ničím experimentovať, vsaďte na osvedčené polohy. Dlho to nenaťahujte lebo skôr či neskôr začnete byť hladný. To sa dá ešte vyriešiť raňajkami do postele.

 

     Využívajte každý centimeter tela, bozkávajte miesta, na ktoré ste už mesiace zabudli. Nebuďte sebeckí, toto nie je o dosiahnutí vášho orgazmu ale o vychutnávaní každej spoločnej minúty.  

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: