Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Stretko cez pokec

Stretko cez pokec

 

          Bol horúci letný piatok. Na obed som mal jedno z mojich klasických jedál, kuracie prsia s ryžou. Popri tom som si krátil čas pozeraním funny youtube videí z kategórie try not to laught. Práve sa asi 150 kilogramový chlap snažil skrotiť elektrického býka. Vtedy som sa začal zamýšľať nad svojím životom. Mám 22 rokov, pracujem ako osobný tréner v posilňovni na okraji mesta, s priateľkou som sa rozišiel minulý rok na jeseň. Našla si nového frajera lebo, že ona je ešte mladá a potrebuje niečo zažiť, cestovať, spoznávať ľudí atď.. Skrátka bol som jej prvý a ona sa stým nevedela zmieriť, chcela osedlať nového koňa alebo skôr stádo aby mala dostatočnú vzorku na porovnanie. Aspoň tak som to pochopil z jej „dojemnej reči“ pri rozchode.

           Pri premýšľaní som prišiel na zásadnú vec. Končím. Nebudem sa už ďalej len unášať životom. Veď už viac ako pol roka som nezažil nič vzrušujúce, na čo by som mohol spomínať na dôchodku. Chcelo to sex a to čo najskôr. 

          Prvá vec čo mi napadla bol pokec. Áno, znie to dosť trápne, ale je to asi najjednoduchší spôsob ako sa rýchlo s niekým zoznámiť. Aby som sa mohol vydať na lov, musel som upraviť môj profil. Nedávno som čítal článok na jednom blogu. Venoval sa problematike práve tejto chatovacej webstránke. Vlastne to bol návod ako si vytvoriť naozaj zaujímavý profil. Po prvé, treba vyplniť čo najviac údajov v profile a najdôležitejšia je kolónka hobby. O čom si budeš písať so slečnou? O tom, že rád čítaš detektívky alebo že si vášnivý parašutista? To isté platí aj o profilovej fotke. S nudným selfie za počítačom veľa pozretí nezískaš. Ja som si zvolil za profilovku fotku z raftingu. Bola to momentka ako kráčam v obtiahnutom čiernom neopréne. Znie to možno šialene ale s takou fotkou je zaujímavá konverzácia viac ako istá. A netreba zabúdať na pravdepodobnosť. Na to, aby ti niekto odpísal, musíš možno poslať 10 správ. Na to aby prebehlo aj stretnutie je potrebných možno aj 100. Všetko záleží na príprave.

          Pustil som sa do toho. Zapol som filter a už som iba vyberal, ktorej krásavice napíšem. Aby to bolo ešte zaujímavejšie, vymyslel som si netradičnú úvodnú správu: „Ahoj :D koľko úchylákov ti už dnes napísalo? :D“. Bol to zásah do čierneho. Už po hodine sa dostavil výsledok. Keď sa ma dievča s nickom „StelaHeat“ spýtala či by som s ňou išiel večer na diskotéku, lebo ona nemá s kým ísť, nemá v našom meste kamarátky a chcela by si zatancovať. Okamžite som súhlasil, veď práve na to som čakal . Ale to najlepšie iba prišlo. Chcela ísť hneď po robote ale nemala sa kde osprchovať a prezliecť. Tak toto je už priam pozvánka medzi jej nohy.

          Ako sa blížil čas jej príchodu, začínal som byť čím ďalej nervóznejší. V jej profile bolo iba jedno selfie. Mala dlhé hrdzavé vlasy, ktoré sa jej vlnili po krajoch tváre. Žiadne našpúlené pery ale krásny široký úsmev. Vyzerala tak dokonale, až som začal pochybovať, že je to skutočne ona. Osprchovaný a nahodený do obľúbených riflí som napäto čakal na jej príchod.

          Ozval sa tón zvončeka. Okamžite sa mi zvýšil adrenalín. Z reproduktoru pri dverách sa ozvalo: Ahoj, som tu, to som ja Stela. Otvoril som dvere bytu a čakal pred výťahom. Keď sa otvorili dvere výťahu, vystúpila z neho mladá, asi 168cm vysoká žena s vycereným úsmevom. Mala oblečené riflové šortky  a čierne tielko. Postavu mala mierne športovú, hruď jej zdobili nádherné prsia, tipujem veľkosť D.

„Čakal si niečo iné? Si spokojný?“ Poznamenala s úsmevom.

„Nie, lepšie to byť nemôže a ty si spokojná?“ spýtal som sa neisto.

„To sa ešte uvidí na parkete.“

          Hneď sa pustila do sprchovania. Mala so sebou aj tašku so šatami na prezlečenie. Otvoril som šampanské na zmiernenie napätia a čakal som v obývačke. O 20 minút neskôr sa otvorili dvere kúpeľne. Objavila sa ako keby celkom iná žena, oblečená do priliehavých červených šiat, ktoré neskutočne zdôrazňovali jej ženskú postavu. Dvakrát sa otočila aby som si ju mohol poobzerať. Okamžite som dostal chuť dotknúť a jej oblého zadku. Vpredu zas vystavila na obdiv jej ťažké zbrane. Mal som problém pozerať sa jej do očí, keď som podával pohár so šampanským. Až keď sme si pripíjali som zistil, že má modré hypnotizujúce oči. Navrhla aby sme si ešte chvíľu oddýchli, lebo pracovala 10 hodín. Po hodine rozprávania som zistil, že sme vypili celé šampanské a náš rozhovor sa začal uberať intímnejším smerom.

          Ani neviem ako a zrazu sme sa rozprávali o jej prsiach. „Teraz alebo nikdy“ povedal som si. Spýtal som sa, či sú pravé a tajne som očakával, že mi navrhne aby som ich vyskúšal.  Vtom mi chytila ruku a položila ju na pravý prsník, kým ona si začala madžgať ľavý. Bradavka jej stvrdla natoľko, že som to cítil aj cez podprsenku a šaty. Tak ako jej tvrdli bradavky, mne začínalo byť tesno v nohaviciach. Začal som jej obhmatávať aj druhý melónik. Zavrela si oči a začala si to vychutnávať. Cítil som ako sa jej zrýchľuje dych. Začala mi pod tričkom hladkať moje vypracované brucho. Približovali sme sa k sebe až kým som necítil jej pery na mojom krku. Postupovala pomaly vyššie. Mal som zimomriavky. Jej pery nakoniec dorazili k mojim. Začala ich nežne hrýzť a potom mi strčila svoj vlhký jazyk do úst. Vtedy mi už sedela v lone a jemnými pohybmi na mne jazdila.      

           Elegantne sa zo mňa zošmykla a rozopla mi nohavice. Môj penis bol taký tvrdý, že pri vyťahovaní ju skoro vyfackal. Chvíľu bola v šoku ale hneď sa začala hrať so žaluďom. Do detailu ho premeriavala jazykom a dlhými nechtami ma jemne škrabala po bruchu. Vytiahla si prsia zo šiat a zapojila ich do svojho erotického predstavenia. Kĺzal jej medzi mäkučkými prsiami ako na tobogane v aquaparku. Až vtedy som si uvedomil, že keď nezmeníme tempo, vypustím svoju cisternu rýchlejšie než by som chcel.

          Chytil som ju za boky a troška drsnejšie som ju zvalil na chrbát. Myslím že sa jej to páčilo. Okamžite som z nej strhol šaty. Mala na sebe minimalistické čierne, takmer priesvitné tangá. Iba som ich odhrnul bokom aby som mal voľný prístup k jej kráske. Tiekol z nej už malý potôčik, tak som ju ďalej nenechal čakať. S jazykom som roztočil tornádo pri jej klitorise. Prstom som nahmatal miesto o ktorom som predpokladal, že by mohol byť bod G. Nemýlil som sa. Asi za minútu som už cítil ako sa sťahuje jej vagína a jemné vzdychy potvrdili prvý orgazmus.

           S penisom som jej začal prechádzať po krásne otvorenej vagíne, ktorá už nedočkavo čakala na zasunutie. Po chvíli naťahovania som do nej vnikol a pomaličky, centimeter po centimetri som išiel hlbšie a hlbšie. Stela mi stisla ruky a zo zatvorenými očami vychutnávala ten slastný pocit. Tempo sa stále zvyšovalo. Zrazu sa Stela natiahla rukou za kabelkou a po chvíľke vytiahla vibrátor v tvare rúžu, ako keby bol dôkladne prichystaný na túto udalosť. Zapla ho a priložila na klitoris. Naše telá boli celé horúce, pokryté kvapôčkami potu od vzrušenia. Na striedačku som lízal jej ružové bradavky. Ako pritlačila na vibrátor, cítil som vibrácie až na mojom penise. Bol to pre mňa celkom nový zážitok ale priznám sa, že som si to užíval. Orgazmu č.2  sa dostavil celkom nečakane, bol silnejší, chvelo sa jej celé telo.

          Otočila sa, chytil som jej vlasy a vnikol som hlbšie ako kedykoľvek predtým. Vzdychy boli čoraz hlasnejšie a intenzívnejšie. Jej zadok bol nádherne zaoblený a pri každom prirazení sa jemne zachvel. Snažil som sa to čo najviac vychutnať. Chytil som jej prsia, ktoré mi pripadali v tejto pozícii oveľa mohutnejšie. Rozoznelo sa bzučanie jej pomocníka. Začala krúžiť zadočkom a ja som prirážal čoraz silnejšie. Bozkával som jej krk a užíval si jedinečný pohľad na jej tvár pri orgazme č.3.

„Unavila som sa“ poznamenala udýchane „ postav sa sem“ ukázala na mäkký koberec vedľa sedačky.

          Bez váhania som to spravil. Kľakla si. Môj nástroj mala v momente v ústach. Rukami ma pevne chytila za zadok a perami prechádzala takmer po celej dĺžke penisu. Sliny boli prijemne teplé a jazykom predvádzala hotové divadlo. Hladkal som jej vlasy a ona sa mi pozerala rovno do očí. Snažil som sa oddialiť čo najviac orgazmus ale pri tom pohľade to nebolo možné. Moje dýchanie sa prehlbovalo a ja som úplne oddal pocitom, nechal som sa unášať na vlne vzrušenia. Všimla si, že už to ďalej nevydržím. Vytiahla ho z úst, jednou rukou si držala tie nádherné štvorky a druhou mi ho začala rýchlo honiť. O 15 sekúnd som už striekal ako fontána na jej prsia. Celé som ich pokryl svojím horúcim semenom. S úsmevom na perách po dobre odvedenej práci mi dala ešte bozk na môj žaluď a išli sme sa spoločne osprchovať.

 

          Strávili sme ešte spolu celý večer v bare a nikdy viac sme sa už nevideli. Ale tento zážitok zostane vo mne večne. Cítil som sa nabitý energiou a bol som pripravený prekonávať ďalšie výzvy. Budem schopný získať ďalšie výnimočné zážitky alebo bol tento prípad iba udalosť, ktorá sa stáva raz za život.  

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: