Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Šťastie v nešťastí

Šťastie v nešťastí

          Bol pondelok, štyri hodiny poobede. Konečne mi končila pracovná doba v robote, o ktorej som sa nevedel rozhodnúť, či ju milujem alebo nenávidím. Manažérske miesto v automobilke patrí bezpochyby medzi tie lepšie, ale to množstvo stresu a termínov zo mňa pomaličky vysávalo aj posledné kvapky energie.  K výhodám patrí samozrejme platové ohodnotenie a slušné služobné auto, v mojom prípade Skoda Superb.

          Prichádzam na parkovisko s rozlohou dvoch futbalových ihrísk. Nájsť si svoje auto po náročnom dni je niekedy hotový hlavolam. Navyše slnko pieklo neúprosne, akoby sa z nás snažilo spraviť praženicu. „Bingo“ našiel som svoj čierny okrídlený šíp.

Trasu, po ktorej som sa presúval domov mám v malíčku. Poznám každú zákrutu, križovatku, dokonca z videnia už poznám aj autá podľa ŠPZ, ktoré chodia rovnakou cestou v rovnakom čase. Niekedy už jazdím doslova automaticky, po desiatich minútach si uvedomím, že si ani nepamätám, čo sa dialo pred chvíľou. Naháňa mi to strach. Čo by asi mohlo narušiť túto každodennú nudu za volantom.

V tom momente som zacítil náraz do zadnej časti auta. Vedel som, že to nie je nič extrémne a pravdepodobne si to nárazník odniesol bez ujmy. Vystúpil som do toho neúprosného dusna. Na oblohe sa začali zoskupovať mračná akoby si počasie prispôsobovalo k aktuálnej situácii. Zbadal som čierne audi Q5 najnovšej generácie. Pomalým krokom som kráčal k zadnej časti môjho auta. Na audine sa začali otvárať dvere. Pod nimi sa objavili nohy s čiernymi vysokými lodičkami. Dvere sa zabuchli a ku mne začala kráčať mladá žena v elegantnej priliehavej sukni, ktorá končila ešte poriadny kus od kolien. Jej červená blúzka svietila ako maják na mori. Vrchné gombíky mala rozopnuté aby mohla jemne odhaliť čiarku medzi prsiami. Dlhé čierne vlasy mala uhladené do copu, na ušiach jej viseli dlhé náušnice striebornej farby. Červený rúž perfektne ladil s blúzkou.

Keď slečna prišla k prednej časti svojho auta, ovládla ju panika. Držiak ŠPZ bol rozbitý a tabuľka pokrivená. A okrem toho? Nič. Ponúkol som, že jej dám 50€. Je to asi dvojnásobok toho, čo môže reálne stáť držiak. Ale kráska v sukni začala opakovať, že to nie jej auto a že ju priateľ zabije, keď to uvidí. Z očí sa jej začali tlačiť slzy. To som nemohol dopustiť. Navrhol som jej, že s ňou pôjdem do servisu, ktorý bol iba dva kilometre od nehody a dáme jej auto opraviť.

V servise nám sľúbili, že do hodinky auto opravia. Medzičasom som sa so slečnou zoznámil. Kristína navrhla, že ma niekam pozve. Sadli sme do auta a vyrazili, pričom ma navigovala stále ďalej od mesta. Naviedla ma na poľnú cestu lemovanú hustým krovím, ktorú si všimne len trénované oko. Po pár metroch ma stopla.

„Dorazili sme“ poznamenala s úsmevom na ústach. Videl som ako si užíva moju prekvapenú tvár.

„Neboj nezabijem ťa, len sa ti odvďačím za tvoju pomoc“ tak zneli posledné slová pred búrkou a to doslovne. Začal fučať vietor a strechu auta rozozneli nadrozmerné kvapky vody. Nahla sa ku mne a bez varovania mi strčila jazyk do úst a ruku do rozkroku. V tom momente som prestal rozmýšľať, presnejšie, začal som rozmýšľať s niečím iným. Môj penis sa behom niekoľkých sekúnd zdvojnásobil. Rozopla mi zips na nohaviciach a s menšími ťažkosťami ho vytiahla von. Jej ruka sa pohybovala čoraz rýchlejšie hore a dole. Druhou rukou si začala pomaly rozopínať gombíky na blúzke. Spod nej vykukla červená čipkovaná podprsenka. Neváhal som a začal som sa hrať s jej vnadami. Padli akurát do mojich rúk. Nahla sa ku mne ale namiesto mojich úst prekvapivo zamierila dole. Dala mi naňho najprv jemnú pusu akoby sa chcela zoznámiť a následne ho začala sať. Vôbec nešetrila slinami a púšťala ho stále hlbšie do úst. Schmatol som jej cop aby som mohol kontrolovať jej pohyby.

Zamierili sme na zadné sedačky. Naposledy som niečo také robil za čias vysokej školy v otcovej Octavii. Vyzliekla si blúzku, ja košeľu a nohavice. Rozopol som podprsenku a šmaril som ju na predné sedadlo. Začal som na striedačku oblizovať ružové bradavky. Zbavili sme sa aj sukne a červených nohavičiek.

          Zotmelo sa ako počas zatmenia slnka a neprestávalo pršať. Vlhko rozhodne nebolo iba vonku ale aj medzi štíhlymi stehnami, kde som začal masírovať jej vagínku, ktorá priam tiekla. Strčil som jej tam rovno dva prsti. Navzájom sme sa ukájali rukami a pritom sme sa drsne bozkávali. Jemne sa mi zahryzla do krku a moje prsty pocítili sťahovanie svalov od orgazmu. Toto musela chvíľu predychávať. Naše okná boli celé zarosené. Otočila sa a vyšpúlila na mňa malý ale oblý zadoček. Nekompromisne som ho tam strčil a začal som dorážať. Stonala stále hlasnejšie. Chytil som ju opäť za cop, potiahol som ho, aby som pri tom videl jej tvár. Občas som prestal. Vtedy dorážala svoj chrumkavý zadok ona.

Sadol som si a ona  ma osedlala. Teraz diktovala tempo iba ona a pomalé teda nebolo. Zhypnotizovaný som sledoval nadskakujúce prsia. Držal som sa jej zadku ako sedadla v kolotoči. Bol som ako pasažier first class, ale namiesto chladeného šampanského podávali horúce telo s tancujúcimi prsiami.   

Ľahla si na chrbát a pokračovali sme v rozrobenej práci. Rukami sa zaprela o dvere aby z intenzívnila moje prirážanie. Zatvorila oči, zaklonila hlavu a ja som opäť pocítil sťahovanie jej prirodzenia. Nemohol som sa jej nabažiť výrazu tváre pri orgazme. Môj penis bol čoraz citlivejší, vnímal som jeden pohyb za druhým. Vytiahol som ho a bez slov mi ho začala honiť až moje spermie nezačali striekať na jej horúce telo. V jednotlivých dávkach som zasiahol brucho, bradavky, dokonca aj tvár.

Nájsť všetky kusy oblečenia po takomto rodeu nebolo jednoduché. Kým sme sa obliekli, búrka už stihla utiecť na iné miesto. Ťažko uveriť, ale s Kristínou sme spolu už krásne dva roky. A máme aj vskutku originálny príbeh o našom stretnutí, ktorý obsahuje aj naše divoké tajomstvo.        

Sexy pančuchy

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: