Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Ako utajiť milenku...VYSKÚŠANÉ...

Ako utajiť milenku...VYSKÚŠANÉ...
  1. Výber milenky

     Výber správnej milenky je základ mileneckého vzťahu. Preto venujte voľbe partnerky dostatok času. Nemal by to byť nikto z vášho pracovného prostredia ani z okruhu vašich známych alebo rodiny. Mal by to byť niekto úplne nový, kto bude mať rovnaký cieľ ako vy, dobrý sex. Hovorí sa, že na internete nájdete všetko, platí to aj na milenky. Existujú rôzne chat stránky, kde sa môžete jednoducho zoznámiť.

  1. Komunikácia

     Základom mileneckého vzťahu je tajná komunikácia. V žiadnom prípade nekomunikujte cez mobil, najlepšie ak si ani nevymeníte čísla. Zabudnite na sms-ky, messenger, whatsapp alebo viber. Nikdy nemôžete vedieť, kedy zostane váš telefón „bez dozoru“. Najlepšia komunikácia je cez mail. Vytvorte si nový účet špeciálne pre túto príležitosť. A potom si už len dajte pozor na históriu a v žiadnom prípade si neukladajte heslo v prehliadači.

  1. Stretnutia

     V žiadnom prípade sa nestretávajte vo vašom alebo jej byte. Je to príliš riskantné. Niektorí susedia majú väčší prehľad o pohybe vo vašom byte ako vy sám. Vylúčené sú tiež miesta, ktoré navštevujete s vašou polovičkou alebo s vašimi priateľmi. Najlepšie riešenie je stretávať sa v inom meste.

 

     Množstvo párov si týmto spôsobom obnovia chuť na fantastické milovanie. Možno si niektorí paradoxne dokonca zachránia manželstvo. Majte ale vždy na pamäti, že v mileneckom vzťahu by malo ísť v prvom rade o vzrušujúci sex, nič viac, nič menej.

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: