Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Ako si spestriť spoločné chvíle.

Ako si spestriť spoločné chvíle.

Ako si spestriť spoločné chvíle.  

              Určite to poznáte. Už ste spolu nejaký čas, možno roky, už to nie je ako na začiatku, keď sa každé stretnutie končilo s radovánkami v posteli. O sexuálny vzťah sa treba starať, lebo sex je jedna z najdôležitejších činností, ktoré držia partnerstvo pohromade. Pridávame pár nápadov, ako si spestriť nudnejšie dni. Ktovie, možno sa z niektorého stane nový zvyk.   

 

  1. Wellness

Nemusíte vždy míňať peniaze na predražený wellness. Spravte si radšej privátny wellness doma! Nielenže ušetríte ale vaša polovička si to bude oveľa viac vážiť. Najdôležitejšia vec je vaňa plná horúcej vody. Voňavá pena a sviečky dotvoria romantickú atmosféru a naštartujú zmysly. Nezabudnite na pohárik sektu s jahodami a úspech je zaručený!

  1. Masáž

Ak rozmýšľate ako rozpáliť vašu lásku po dlhom dni plnom stresu, vyskúšajte klasiku. Pri masáži je dôležitá atmosféra, tak nenechajte nič na náhodu. Vonné sviečky, čím viac, tým lepšie. Kúpte si kvalitný masážny olej a pustite nejaký chillout playlist na youtube, aby hudba spríjemnila tieto vzácne chvíle. V izbe treba zabezpečiť príjemnú teplotu, nechcete predsa masírovať husiu kožu. Pri masáži sa neobmedzujte iba na jednu partiu tela a vymasírujte všetko od hlavy až po päty. A happy end je istý!

  1. Cvičenie

 Teraz asi moc nerozumiete, ale cvičenie je naozaj užitočné. Takže ak patríte medzi aktívnejšie pári, toto vás bude zaujímať. Prichystajte sa na cvičenie doma ale s tým rozdielom, že si oblečiete iba spodnú bielizeň. Áno a neexistujú žiadne obmedzenia, vytiahnite zo šuflíka tie najsexi kúsky pôvodne určené na iné účely. Začnite pekne strečingom a pokračujte podľa vašimi obľúbenými cvikmi. Cvičenie v tele uvoľňuje množstvo hormónov a čo prirodzene zvyšuje chuť na sex. S cvičením môžete pokračovať aktivitami v posteli, teda keď sa dostanete po spálňu.

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: