Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Táto vec zmenila môj sexuálny život

Táto vec zmenila môj sexuálny život

Táto vec zmenila môj sexuálny život

     Mala som 20 rokov, chodila som na vysokú školu a mala som najkrajšieho muža z okolia. So Štefanom sme boli spolu už pol roka a začínalo to byť dosť vážne. V posteli nám to fungovalo úžasne, všetko bolo ako v rozprávke.

     Priznávam sa, v minulosti som nebola žiadne neviniatko. Čo sa týka počtu sexuálnych partnerov, moje skóre bolo už dvojciferné. Práve preto som si myslela, že mám dosť skúseností a môj sexuálny život je na vrchole.

     Po dlhom čase sa mi ozvala najlepšia kamarátka zo strednej školy Monika. Strávili sme spolu celé nedeľné popoludnie. Kávička, nákupy, nechty... Dostala som od nej tajomný darček zabalený v červenej krabičke. Prikázala mi, aby som ho otvorila až doma a povedala, že jej tá vec zmenila život a chce sa o to podeliť so mnou.

     Nevedela som sa dočkať, kým prídem domov. Doma už na mňa čakal Štefan. Z tašky som ihneď vytiahla tajomnú krabičku a začala som rozbaľovať. Bola som prekvapená, až šokovaná nálezom vo vnútri. Bol to približne 20cm dlhý, čierny vibrátor. Nikdy predtým som žiadnu sexuálnu hračku nepoužívala.

     Po prvotnom šoku sme si so Štefanom otvorili víno a pohľadali tužkové baterky. Šaty išli dole kozmickou rýchlosťou. Už dlho sme neboli tak vzrušení a nedočkaví. Priateľ si robil svoju robotu a ja som si priložila vibrátor rovno ku klitorisu. Orgazmus nenechal na seba dlho čakať. Prišiel tak náhle a intenzívne. Nemohla som tomu uveriť a hneď sme začali skúmať ďalšie možnosti.

     Vibrátor vnikol do vagíny. Telo sa mi rozochvelo. O klitoris sa postarali šikovné prsty priateľa, zatiaľ čo sme sa vášnivo bozkávali. Cítila som sa ako vo filme pre dospelých, ako keby som bola súčasťou sladkej trojky, toľko pozornosti sa mi ešte v spálni nedostalo. Nastavila som vibráciu na maximum. Och áno, druhý orgazmus bol fenomenálny.

     Potom prevzal iniciatívu priateľ. Obrátil ma na brucho a robili sme to v obľúbenej polohe zozadu. Čas na oddych nemal ani náš nový vibrátor a obšťastňoval môj zadoček. Štefan si to užíval rovnako ako ja. Pre mňa je odvtedy trojka šťastné číslo, lebo v ten večer som mala práve tri orgazmy.  

     Myslím, že na tento sex nikdy nezabudneme. Odvtedy sa vibrátor stal súčasťou nášho sexuálneho života a cestuje s nami všade, kam sa vydáme. Bez neho si už sex neviem ani predstaviť. Preto ak ešte rozmýšľate nad používaním vibrátora, tak neváhajte a jeden si určite zaobstarajte.   

Päťdesiat odtieňov sivej - vibrátor s ramenom na klitoris

Vibrátor

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: