Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Spanking alebo ako dať niekomu výprask v posteli

Spanking alebo ako dať niekomu výprask v posteli

Spanking alebo ako dať niekomu výprask v posteli

     Nech si myslíte o filme Fifty shades of grey čokoľvek, podľa prieskumu výrobcov erotických hračiek, až 84% respondentov priznalo, že sa už pokúšali vyplieskať svoju polovičku v posteli. Spanking, teda cielený výprask na zadoček alebo aj iné časti tela je najjednoduchší spôsob ako experimentovať s BDSM. Všetko čo potrebujete je ruka a zadok. Tak ako začať?

     Ak sa nebojíte jemného výprasku, môžete začať experimentovať s citlivosťou vašej pokožky. Koža je najväčší orgán vášho tela a škoda ho nevyužiť. Na to aby ste zvýšili citlivosť pokožky, musíte zvýšiť prietok krvi v oblasti.

     Použite pierko s ktorým docielite, že budete ako na ihlách, týmto sa zvýši citlivosť na bozky, lízanie a steklenie, ktoré budú nasledovať. Bude to ako korenie pred ďalším levelom.

     Časť celého vzrušenia prichádza z jednoduchého prekonania tabu výprasku. V tomto štádiu je to viac o myšlienke, že by ste to chceli vyskúšať. Zlomili ste túto hranicu a len neskôr začnete rozmýšľať, či chcete tieto pocity, možno aj bolesť, cítiť aj nabudúce. 

     Pred výpraskom, sa začnite hrať s pozadím partnera. Hladkajte a mačkajte, chvíľu ho stimulujte a potom s citom udrite. Pre začiatočníkov odporúčame nájsť niečo polstrované, čo absorbuje časť energie, aby ste ochránili pokožku vášho milenca. Najjednoduchšie je použiť ruku. Sledujte reakcie partnera a modifikujte silu úderu. Vždy udrite len na jednu polovičku pozadia a to z bezpečnostného hľadiska. Mohli by ste totiž trafiť a poraniť partnerove intímne partie. Môžete si dohodnúť znamenie alebo slovo pre ukončenie.

     Červený zadok po výprasku sa môže ošetriť krémom a masážou, ktorú vaša polovička určite ocení.

https://www.zambo.sk/479-biciky-korbace-placacky

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: