Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Čo je petting?

Čo je petting?

Petting je jedna so základných sexuálnych praktík!

Pôvod slova petting je anglický a znamená maznáčik, domáce zvieratko. A o tom vlastne petting je. Maznáte sa s partnerom, bozkávate, eroticky hladkáte, bez toho aby nastala súlož. Môžete sa však dopracovať k orgazmu a ejakulácii. Petting má aj výhody, napr. nemôže dôjsť k nechcenému otehotneniu. Ak si myslíte, že petting je len pre mladých a neskúsených, tak sa mýlite. Petting totiž môže slúžiť ako horúca predohra, ktorá vás naladí na erotické radovánky.

Celé to začína vyzliekaním. Žiadne trhanie šiat ale pomalé, zmyselné rozopínanie, vychutnávajte si prítomnosť druhého. Nasledujú bozky a lízanie, jemné hryzenie pier, tváre, uší, nosa alebo krku.

Ako zistíte, že to robíte dobre? Sledujte reč partnerovho tela a zistíte kedy reaguje najintenzívnejšie. Práve na tie miesta sa zameria vaša špička jazyka. Od krku môžete pokračovať k bradavkám alebo kľudne aj nižšie a skončiť pri orálnom sexe.

Nezabudnite preskúmať celé telo vašej polovičky, použite hmatový zmysel a trenie. Trenie pŕs o hruď určite rozpáli každého. Môžete použiť masážny olej aby vám to lepšie kĺzalo. Sústreďte sa výhradne na dotyk tela o telo. Zvýraznite zmysli zaviazaním očí. Budete si viac užívať vôňu a dotyky druhého.

Zmapujte všetky erotogénne zóny, objavujte nové a vyneste vášho partnera do oblakov. Využite nové poznatky pri ďalšom zvádzaní partnera a povýšte váš intímny život na novú úroveň.

Extra-hracky-na-predohry

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: