Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Tri rady pre lepší sex!

Tri rady pre lepší sex!

Stálo sa vám už niekedy, že ste sa nevedeli pri sexe sústrediť a celé snaženie skôr pripomínalo zlé divadelné predstavenie?

V hlave vám vírili myšlienky o termínoch v robote, plánovali ste si zajtrajší deň, syna treba zobrať na futbal.. Sex sa skončil po niekoľkých minútach, lebo už aj partnerka stratila záujem a radšej si išla čítať knihu. Poradím vám pár trikov ako si naozaj užiť sex, aby bol ako na začiatku vzťahu, keď ste ešte na nič iné nemysleli.

  1. Možno už tušíte, prvá vec čo musíte urobiť je navodiť si atmosféru. Áno, dobrý sex by mal byť spontánny, ale tak trocha môžete podvádzať. Správnu atmosféru sa dá veľmi jednoducho zabezpečiť vonnou sviečkou ale sú aj iné spôsoby. Napr. LED žiarovka, ktorá sa dá jednoducho ovládať a viete si nastaviť nielen intenzitu svetla ale aj farebné odtiene, odporúčam červenú.

  2. Ak sa chcete naozaj uvoľniť, musíte do toho zapojiť všetky zmysli. Nebude to jednoduché, možno to budete musieť nejaký čas trénovať. Takže okrem zraku musíte zapojiť iné zmysli – hmat a čuch. V izbe znížte intenzitu svetla aby sa vám vyostrili ostatné zmysli. Pres samotným sexom partnerku hladkajte alebo masírujte a to všade. Začnete nevinne pri chrbte, potom zadok, nohy, vnútornú stranu stehien až skončíte pri jej broskynke. Pri tom všetkom sa sústreďte na všetky vône. Pričuchnite si k vlasom, ku krku a vstrebávajte vôňu partnerky, funguje to lepšie ako hociktoré afrodiziakum.

  3. Skúšajte. Ak robíte nejakú vec dlho a robíte ju stále rovnako, po čase sa z toho stane rutina a absolvujete ju so zapnutým autopilotom. Pritom stačí iba občas niečo zmeniť. Polohu, miesto alebo možno iba postup. Alebo vymeňte svoje sexuálne hračky za nové vzrušujúce a vyskúšajte nové praktiky. Vibrátor, putá či bičík sú už bežnými predmetmi v našich spálňach.

Verte mi, že keď sa trocha posnažíte, pri sexe už na nič iné nebudete myslieť. Budete si želať aby to nikdy neskončilo. A namiesto roboty budete myslieť iba na sex, ktorý vám vyčistí hlavu.    

Erotické pomôcky pre ženy   

Súvisiace príspevky:

Zanechaj odpoveď

Všetky polia sú povinné

Meno:
Email: (Nepublikované)
Komentár: