Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Sex ako na začiatku vzťahu

Sex ako na začiatku vzťahu

Ako si zaistiť rovnakú vášeň a iskrenie, ako tomu bolo na začiatku vzťahu?

Možno si myslíte, že tá povestná zamilovanosť môže vydržať rok, maximálne rok a pol. „Môj ex partner ma po dvoch rokoch vzťahu začal brať hlavne ako kamarátku“ spovedá sa Karin, dvadsaťtri ročná barmanka. „Dokonca mi to sám povedal. Sex doma sme riešili maximálne jeden krát do týždňa a to vždycky z mojej iniciatívy a pripadalo mi, že ho do sexu musím priamo nútiť. Namiesto toho aby zaujímal o mňa, sledoval na ulici iné ženy a nahlas komentoval ich nohy. Asi to tak dopadne s každým chlapom“.

Obdobný názor má mnoho žien. Odborníci však prichádzajú s tvrdením, že muž môže po jednej partnerke túžiť po celý život. Mužská túžba však funguje podobne ako oheň v krbe. Potrebuje neustále prikladať palivo, aby nevyhasol. Keď partner v posteli trošku vyhasína, vyskúšajte následujúce rady:

Oslovujte ho menom

Rôzne prezývky a zdrobneniny sú roztomilé a mazlivé, ale muži majú zo všetkého najradšej, keď ich oslovujete menom, a hlavne pri sexe. Účinkuje to ako afrodiziakum, súhlasí tridsaťročný Lukáš. „Keď sa hráme s mojou priateľkou a ona ma začne oslovovať mojím menom, najradšej by som ju hneď hodil na posteľ. Až taký vplyv má na sex doma, oslovovanie menom. Toto naozaj zaberie na každého. Muži sú odjakživa súťaživí jedinci so sklonmi o sebe pochybovať. Potrebujú uistiť, že sú milovaný a preto sa hodí každý dôkaz. Oslovovanie menom poteší muža pri sexe, pri mazlení, ale aj i pri bežnom rozhovore.

Používajte dotyky

Taký nečakaný dotyk, ktorý len tak mimochodom urobíte má veľmi zázračnú moc. Keď partnerove nervové zakončenia podráždite vo chvíli, keď na to nie je pripravený, jeho myšlienky tak automaticky prechádzajú k sexu. Ihneď zatúži po ďalších a ďalších dotykoch, ktoré sú zmyselné a prebudia v ňom skvelú atmosféru. Muž si na tieto dotyky a nečakané chvíľky zvykne a potom, keď s vami nebude, bude na vás myslieť a bude sa mu po dotykoch cnieť.

Vsaďte na tajomno

Je dobré, keď toho váš partner o vás vie málo. Reči, ktoré rozoberáte so svojimi kamarátkami, si nechajte pre seba, partnerovi to rozprávať nemusíte. Namiesto toho, aby ste prišla domov a spustila naňho svoj monológ, keď on po piatich minútach vypne a nepočúva, radšej mlčte. Partner sa vás začne sám pýtať, ako ste sa mala, ako bolo v práci a čo je nového. Vyvinie vlastnú iniciatívu. Nechajte ho, aby vás dobýval a odhaľoval, vďaky tomu bude váš sex doma omnoho lepší a pikantnejší.

Nápadná zmena

Muži si všímajú výrazných zmien. Keď si necháte zastrihnúť končeky, nespoznajú to, ale keď si zmeníte tón farby, samotnú farbu, alebo si necháte nafarbiť len prúžok vlasov výraznejšou farbou, muži to spoznajú. Zmeny ich vzrušujú, detaily však neskúmajú, skôr sú schopný spoznať celok. Ak sú vašou doménou rifle a botasky, prekvapte partnera a na párty alebo na večeru s partnerom si vyjdite v minisukni a v lodičkách. To partnera rozhodne prekvapí a nebude sa môcť dočkať, až prídete domov a užijete si sex doma.

Lichoťte mu, ale poriadne!

Chváľte ho, ale vždycky za konkrétne veci. Keď sa partnerovi niečo, aspoň trošku podarí, využite to a jeho úspech poriadne pochváľte. Muži sú neistí a to skoro vo všetkom. I vzhľad je pre nich dôležitý, robí im problém zväčšujúce sa brucho, vypadávajúce vlasy a erekcia, ktorá je neistá a pekne ho deptá. Psychika dokáže hotové zázraky, a keď partnera pochválite, dodáte mu tým chýbajúce sebavedomie a partner sa vám odmení. Váš sex doma bude vďaka sebavedomému partnerovi vášnivejší.

Pripomeňte si svoj prvý sex

Pamätáte si miesto, kde sa odohrával? Máte možnosť sa tam znovu dostať? Naplánujte skvelý večer, zájdite do reštaurácie, kde ste sa stretávali a potom zamierte na „ono miesto“. Sex doma už poznáte, takže si ho týmto okoreňte. Môžete si tak isto zopakovať iný významný okamžik ako napríklad svadobnú cestu a podobne.

Flirtujte

Aby vás partner nemal za nevernicu, ktorá sa otočí za každým chlapom, radšej predstierate, že vás nikto iný, okrem partnera, nezaujíma. Lenže to nie je dobré, taká malá žiarlivosť, poriadne rozdúcha váš sexuálny život.

Erotické pomôcky pre dvoch

Medzi poslednú variantu, ale veľmi účinnú patria erotické pomôcky pre dvoch, ktoré dokážu vylepšiť vaše partnerské hrátky v posteli. Medzi také erotické pomôcky pre dvoch patrí hlavne:

dildá 

erekčné krúžky

lubrikačné gély

- predlžovacie návleky na penis a rôzne iné.

Súvisiace príspevky: