Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Mladá verzus zrelá žena: Na aké erotické pomôcky nedajú dopustiť?

Mladá verzus zrelá žena: Na aké erotické pomôcky nedajú dopustiť?

Máte krásnych dvadsať a láka vás objavovať svet erotiky, ktorý je pre vás ešte zahalený rúškom tajomstva, alebo naopak ste už dosiahla na štyridsiatku a viac, a chcete vyskúšať niečo, čo nemá obdobu? Nebudeme vás odkazovať na všeobecné rady, Vzali sme si na pomoc Rebeku (20) a Simonu (40), ktoré vám prezradia, aké poklady sa skrývajú vo vnútri ich tajného šuflíka. 

-----------------------------------------------------------------------------------

Rebeka: Sex v dvadsiatke je divoký, vášnivý a rozhodne prekvapujúcí.
 
Rebeka, aké erotické pomôcky najčastejšie používate pri masturbácii a ako často sa sólo erotike oddávate? 
Ako každá žena nedám dopustit na prsty, ale stále častejšie prepadám do slastných hlbín s masážnou hlavicou. Vibrátor nie je zlý, ale práve táto vecička je súkromou vstupenkou do raja, keď tam chcete ísť rýchlo a intenzívne. Občas sa rada pozriem aj na porno a vzhľadom k tomu, že mám partnera a som čerstvo zamilovaná, tak masturbujem asi tak 2 x do týždňa. 
Ktoré erotické pomôcky vyhrávajú na plnej čiare, čo sa týka partnerského sexu? 
Rozhodne si obidvaja nedokážeme predstaviť sex bez kondómu s výčnelkami (bezpečný sex je základ). 
Máte v hlave predstavu, aké erotické pomôcky by ste radi vyskúšali? 
Vzhľadom k tomu, že sme obaja študenti, tak si nemôžeme dovoliť za svet erotiky vyhadzovať veľa eur, aj keď by sme si chceli zakúpiť rôzne erotické pomôcky. S Lukášom nás láka erotická hojdačka, ale zatiaľ peniaze na to nie sú a vlastne ani miesto, kam ju zavesiť. 
Aký vianočný darček nadelíte partnerovi? 
„Pod stromčekom nenájde len erotické hračky, ale čo sa týka tejto sféry, tak som vsadila na masážny olej s vôňou čokolády (ten milujeme) a putá. Chceme si vďaka nim privoňať k niečomu nevšednému. 

------------------------------------------------------------------
Simona (45) : Už viem, ako chutí orgazmus a konečne ho nemusím predstierať!

Simona, aké erotické pomôcky najčastejšie využívate pri masturbácii a ako často sa sólo erotike oddávate? 
Já som primárne vzrušivá práve na klitorise, tam stačí pár dobre cielených ťahov a som jasná. Preto nedám dopustiť na klitoriálny stimulátor, takže pokiaľ ste na tom podobne ako ja, nadelte si podobný darček. Je totiž naozaj k nezaplateniu. Masturbujem asi 3 x do mesiaca. 
Ktoré erotické pomôcky vyhrávajú na plnej čiare, čo sa týka partnerského sexu? 
Môj partner Peter je starší, takže nám v rámci sexu jeho zrelý vek do kariet zrovna nenahráva, ale aj tak sme našli cestu, ako si sex užiť. Z tohto dôvodu preto používame erekčné krúžky (opät i s dráždivým bonusom pre môj klitoris), krém podporujúci prekrvenie penisu a ešte nesmiem zabudnúť na lacnú, ale skvelú pomôcku a tou je návlek na penis.
Máte v hlave predstavu toho, aké erotické pomôcky by ste radi vyskúšali? 
Aktuálne flirtujeme s predstavou pikantnejšieho sexu, láka nás bičík a latex. 
Aký vianočný darček nadelíte partnerovi? 
Je to neuveriteľné, ale vo svojom veku som nečakane tehotná, takže môj darček bude naozaj darčekom, co veľa zmení. Z hľadiska zdravotného stavu som úplne v poriadku, takže si dieťa necháme a veľmi sa naň tešíme.

Súvisiace príspevky: