Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

Vibrátory, Erotické pomôcky - 10 výhod ich používania

Vibrátory, Erotické pomôcky - 10 výhod ich používania

Už niekoľko rokov erotické pomôcky, sexuálne hračky získavajú na popularite. Vzbudzujú zvedavosť a potešenie. Niet divu, že - okrem poskytovania sexuálneho potešenia tiež ponúkajú celý rad výhod. Čo a aké?

 

1.  Zlepšujú sexuálne sebauvedomenie. Niektorí ľudia stále nevedia, čo sa im páči v posteli a čakajú, až niekto príde a ukáže im to. Avšak, odporúčame vám vziať to do svojich rúk a to doslovne!  Pomocou erotických pomôcok a hračiek, môžete začať svoj sexuálny prieskum, ktorý vám umožní objaviť Vaše erotogénne oblasti vášho tela, učiť sa nové veci, urobiť si radosť a príjemne stráviť čas. Spoznať svoj orgazmus a možné cesty k nemu. Potom je jednoduchšie naučiť to aj vášho partnera.
 

2. Sú skvelý doplnok vášho sexuálneho životaČi už ide o pokušenie prelomiť rutinu, oživiť plameň túžby, alebo jednoducho vylepšiť aj tak celkom dobrý sex – erotické pomôcky prinesú korenie do vašej spálne, závan sviežosti a vzrušenia spojené s niečím novým.
 
3. Zlepšiť sexuálnu výkonnosť! Vďaka častému používaniu pomôcky, a teda - častým skúsenostiam s orgazmom, budete udržiavať svoj vlastný sexuálny mechanizmus v dobrom stave. Okrem toho vám toto školenie masturbácie umožňuje ovládať ejakuláciu a predĺžiť pohlavný styk. Stimulačný vibrátor zlepšuje prekrvenie v oblasti genitálií a vaginálnej lubrikácie.
 
4. Sú jedným z najbezpečnejších foriem sexuNevedú k nechcenému tehotenstvu, nespôsobujú sexuálne prenosné choroby. Avšak, nezabudnite siahnuť vždy po pomôckach z dôveryhodného zdroja, ktoré sú vyrobené z materiálov bezpečných pre ľudské telo.
 
5. Posilňujú pocit zmyselnosti . Človek, ktorý používa erotické pomôcky sólo, alebo s inými, sa automaticky cíti viac sexi a tak sa stáva atraktívnejším pre seba a pre svoje okolie.
 
6. Umožnia zbaviť sa sexuálnej hanblivostiHrou a experimentovaním, ktoré sprevádza používanie erotických pomôcok, sa otvoríme vlastnej sexualite.
 
7. Umožnia sex na diaľku.Moderné sexuálne hračky sú plné technológií, ktoré umožňujú, zažiť intímne chvíle s inou osobou, a to aj počas odlúčenia. Páry si môžu vybrať medzi rôznymi sadami, napríklad masturbátory, vibrátory, ktoré vďaka internetu môžete ovládať na diaľku v reálnom čase, alebo môžete pomocou mobilných aplikácií, ovládať erotické pomôcky vášho partnera z ľubovoľného miesta na svete.
 
8. Inšpirácia pri masturbácii a masturbácia je dobrá pre zdravie - znižuje stres, zlepšuje prekrvenie pohlavných orgánov. Dokonca aj to vám umožní znížiť riziko rakoviny prostaty. Na posilnenie svalov panvového dna, ktoré priaznivo ovplyvňujú reprodukčný systém a močové cesty použite obľúbené venušine guličky.
 
9. Môžu byť použité, nielen v spálni. Obľúbený vibrátor, venušine guličky a množstvo iných erotických pomôcok môžete používať bez problémov aj mimo domova a nikto o tom nemusí ani vedieť. Trochu fantázie!!
 
10. Sú pre všetkýchSexuálne hračky, erotické pomôcky, vibrátory môžu byť použité sólo, duo, vo väčšej skupine. To všetko závisí len na vás a vašich túžbach. Sprevádzajú nás od okamihu prvého sexu až do posledného dňa života. Neexistuje žiadna horná veková hranica, alebo minimálne erotické skúsenosti, potrebné pri používaní sexuálnych hračiek. Vďaka svojej rozmanitosti, sú schopné vyhovieť všetkým vaším potrebám a uskutočniť vaše neposlušné fantázie. Sú určené pre všetkých, bez ohľadu na sexuálnu orientáciu a vďaka prítomnosti  rôznych značiek, je každý schopný nájsť uspokojivý produkt, čo sa týka kvality aj ceny.