Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

05700100000

U vás do 4 prac. dní

Nový produkt

5 položky

LELO Lily - zamatový vibrátor na klitoris (fialový)

134,11€

-10%

120,70€ s DPH

Znížená cena

Nákupom tohto produktu získaš 120 vernostných bodov. V nákupnom košíku máš spolu 120 bodov a môžu byť zmenené na zľavu 1,20€.


Diskrétny vibrátor na klitoris, vďaka svojej jemne oblúkovitej forme sleduje líniu tela a poskytuje tak maximálnu rozkoš.
Popri jasnom dizajne a zamatovom povrchu je jeho ďalšou prednosťou, že bol vyrobený so zabudovaným akumulátorom (bezdrôtový) a tak môže byť príjemným partnerom hoci aj na prechádzke, alebo na ceste do práce (skrytý v nohavičkách). Päťstupňová vibrácia s nastaviteľnou intenzitou, s pulzačným motorom. Programy a ich intenzita sú nastaviteľné pomocou tlačítok. (V tme okolo tlačítok svieti polkruh - pre ľahšie ovládanie).

Celková dĺžka 7,5 cm, šírka 3,6 cm, hrúbka 2,5 cm. Vo fialovej farbe.
Produkt dodávame s nabíjačkou, saténovou taštičkou (pre hygienické a diskrétne uloženie) a s čiernou ozdobnou krabičkou.

Ďalšie technické údaje: integrovaný Lítium-iónový akumulátor, po 2 hodinovom nabíjaní je schopný aj 7 hodinovej prevádzky, pohotovostná doba 90 dní, extra tichý (hlučnosť nižšia ako 50 dB). LELO produkt. Na tento LELO produkt poskytujeme záruku s výmenou tovaru 1 rok!

Recenzie

Napíš svoj názor

LELO Lily - zamatový vibrátor na klitoris (fialový)

LELO Lily - zamatový vibrátor na klitoris (fialový)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):