Nachádzate sa na stránke s erotickým obsahom.

Mali ste už 18 rokov?

Ano        Ne

05706640000

U vás do 4 prac. dní

Nový produkt

1 položka

Pozor: skladom posledné kusy

LELO Billy - vibrátor na prostatu (bordový)

151,42€ s DPH

Nákupom tohto produktu získaš 151 vernostných bodov. V nákupnom košíku máš spolu 151 bodov a môžu byť zmenené na zľavu 1,51€.


Vibračný stimulátor vyvinutý špeciálne pre mužov.
Tento mierne oblúkovitý análny vibrátor zo zamatového bordového silikónu, bol vyrobený so zohľadnením anatomickej stavby mužov, s mierne rozšíreným zakončením - pre intenzívnejšiu stimuláciu prostaty. Jeho používanie spôsobuje mimoriadnu rozkoš individuálne aj v páry. Päťstupňová nastaviteľná vibrácia s pulzačným motorom. Programy a ich intenzita sú nastaviteľné pomocou tlačítok na bielej časti. (V tme okolo tlačítok svieti polkruh - pre ľahšie ovládanie). S malým okrajom na spodnej strane bordovej časti - pre bezpečnejšie použitie.

Celková dĺžka 17,4 cm, priemer 2,9 - 3,5 cm.
Produkt dodávame s nabíjačkou, saténovou taštičkou (pre hygienické a diskrétne uloženie) a s čiernou ozdobnou krabičkou.

Ďalšie technické údaje: integrovaný Litium-ionový akumulátor, po 2 hodinovom nabíjaní je schopný aj 4 hodinovej prevádzky, pohotovostná doba 90 dní, extra tichý (hlučnosť nižšia ako 50 dB). LELO produkt. Na tento LELO produkt poskytujeme záruku s výmenou tovaru 1 rok!

Recenzie

Napíš svoj názor

LELO Billy - vibrátor na prostatu (bordový)

LELO Billy - vibrátor na prostatu (bordový)

Ďalšie produkty v rovnakej kategórii (30):